Karlskoga Ridklubb 23/4

Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A+A två faser
Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 3 Hoppning 0.80. Bedömning Clear Round


Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 AMANDA LARSSON, Örebro FRKIMRE 0 + 027.50
* 2 SARA SJÖÖ, Örebro RyttarteamCRUX (SWB) 0 + 029.70
* 3 MATHILDA JACOBSON, Örebro RyttarteamCHAMPUS G 3 0 + 030.60
* 4 JOHANNA NORDIN, Örebro FRKCOLEEN H 0 + 430.20
* 5 SOFIA BERGMAN, Örebro RyttarteamDARK ANGEL 0 + 436.00
6 ALICE VIKTOR ALENFELT, Mullhyttans RKHARLEY HOOLIGAN 0 + 832.50
7 ANNIKA ERIKSSON, Ridklubben KilsbergsRENALDO 455.30
8 LINNEA ALGEBLAD, GlanshammarsRyttarnaMÅNELLA (F.2) (SWB) 455.50
9 TINA NÄFVER, Örebro RyttarteamCRIMCESS ZOBRA 455.60
10 ANNA VALEGREN, Strömsholms RSFSIMSON 459.80
11 MIKAELA SPECTOR, Valåsens RSERGO 461.30
12 PAULINE JOHANSSON, Christinehamns Häst-PAMIR 462.00
13 JOHANNA ROSS, Björklinge RFQUITUS 464.50
14 JOSEPHINE LINDSTRÖM, Örebro FRKSYWALDI 776.80
15 EMELIE ÖVERLIEN, Mjölby RKMARANELLO 1174.00
16 ELIN LINDBLADH, Valåsens RSSWEET HEARTUte
16 HELENA RUCK, Valåsens RSBOLOKEEUte
16 LARS SKOGLUND, Dyltabruk RFFARINUte



Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 MARIA ANDERSSON, för Equality ridersPRECIOUS MAKEBA (SWB) 064.90
* 1 STEN KALLASTE, Christinehamns RKBETTY BOOP (SWB) 055.00
3 STEN KALLASTE, Christinehamns RKASTERIX (SWB) 855.20
4 KAIE AAMISEPP, Christinehamns RKBENJAMIN (SWB) 1262.90
4 MALIN ÅKERBERG, Örebro FRKANCHO HH 1280.80
6 JENNY WALLENBORG, Örebro RyttarteamLAMA JUNA 1384.50



Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A+A två faser

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 JOHANNA ROSS, Björklinge RFQUITUS 0 + 022.80
* 1 JOHANNA NORDIN, Örebro FRKCOLEEN H 0 + 024.20
* 1 PAULINE JOHANSSON, Christinehamns Häst-PAMIR 0 + 024.40
* 1 SANDRA KARLSSON, Valåsens RSPARDON MY FRENCH 0 + 024.90
* 1 KAJSA EKBLOM, GlanshammarsRyttarnaALBERT 0 + 024.90
* 1 ANNA VALEGREN, Strömsholms RSFSIMSON 0 + 025.10
* 1 MARLENE DAHLBECK, Arvika RKRAGAZZO 0 + 025.70
* 1 MALIN FALLGREN, Kumla RKANNABELL 0 + 025.90
* 1 MATHILDA JACOBSON, Örebro RyttarteamCHAMPUS G 3 0 + 026.00
* 1 EVELINA LARSSON, Ridklubben KilsbergsRENALDO 0 + 026.20
* 1 ALICE VIKTOR ALENFELT, Mullhyttans RKHARLEY HOOLIGAN 0 + 027.00
* 1 SARA SJÖÖ, Örebro RyttarteamCRUX (SWB) 0 + 027.10
* 1 HELENA RUCK, Valåsens RSBOLOKEE 0 + 027.50
* 1 MIKAELA SPECTOR, Valåsens RSERGO 0 + 027.60
* 1 ELIN LINDBLADH, Valåsens RSSWEET HEART 0 + 027.70
* 1 SOFIA BERGMAN, Örebro RyttarteamDARK ANGEL 0 + 028.00
* 1 KAROLINA SCHIÖLD, Örebro RyttarteamSESSAN (SWB) 0 + 028.30
* 1 TINA NÄFVER, Örebro RyttarteamCRIMCESS ZOBRA 0 + 028.60
19 YVETTE RYDÉN, Linde RidskolaBABY KEWANEE 0 + 433.50
20 JOSEPHINE LINDSTRÖM, Örebro FRKSYWALDI 0 + Ute
21 ANNA KRUSSGÅRD, Skövde RFQURANT 450.50
21 FRIDA ZAKARIASÉNMAC DYLON (SWB) 451.90
21 JENNY GRAHN, Kumla RKPATRON TAP 452.60
21 EMELIE ÖVERLIEN, Mjölby RKEL LOTUS 458.30
25 MALIN FALLGREN, Kumla RKSORRO 564.00
26 LINNEA ALGEBLAD, GlanshammarsRyttarnaMÅNELLA (F.2) (SWB) 768.20
27 REGINA FALLBERG, Viby Rid och KSOLI 852.90
27 MARIE CEDERSKÄR, Örebro RyttarteamUNA MAS 857.40
29 INGER PETERSSON, Kumla RKCITRIN (42)Ute
29 LARS SKOGLUND, Dyltabruk RFFARINUte
29 LOVISA RING, Karlskoga RKELSKEUte



Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 STEN KALLASTE, Christinehamns RKBETTY BOOP (SWB) 051.50
* 1 MALIN ÅKERBERG, Örebro FRKANCHO HH 055.20
* 1 ANNIKA ERIKSSON, Ridklubben KilsbergsHERCULES 051.30
* 1 MARIA KARLSSON, Västerås RSWENDEE (SWB) 058.00
* 1 STEN KALLASTE, Christinehamns RKASTERIX (SWB) 050.80
6 EMMA ERIKSSON, Valåsens RSZINOBI (SWB) 456.40
6 EMELIE GEDAHL, Mantorps RyttarnaDREAM OF DONAU 459.60
8 KAIE AAMISEPP, Christinehamns RKBENJAMIN (SWB) 665.40
9 MARIA KARLSSON, Västerås RSLIQUER Q 872.50
10 JENNY WALLENBORG, Örebro RyttarteamLAMA JUNA 1883.60



Klass 3 Hoppning 0.80. Bedömning Clear Round, utan fel.

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 HELENA LUNDBERG, Valåsens RSMYOCASTOR COYPUS (SWB) 064.80
* 1 MIKAELA SPECTOR, Valåsens RSCARTER MB 071.00
* 1 LOTTA LUNDBERG, Holmstorps RFALL SKILLS 067.00
* 1 KRISTIN JOHANSSON, Alkvetterns RSYNYSGERWYN BRENIN RHODRI 067.30
* 1 ANNA KRUSSGÅRD, Skövde RFQURANT 064.50
* 1 FRIDA ZAKARIASÉNMAC DYLON (SWB) 065.60
* 1 SANDRA KARLSSON, Valåsens RSPARDON MY FRENCH 062.60
* 1 VIKTORIA OLSSON, Christinehamns RKGUNS NROSES 062.10
* 1 LOVISA RING, Karlskoga RKELSKE 068.10
* 1 EMMA ERIKSSON, Valåsens RSZINOBI (SWB) 066.50
* 1 YVETTE RYDÉN, Linde RidskolaBABY KEWANEE 062.40
* 1 INGER PETERSSON, Kumla RKCITRIN (42) 068.80
* 1 EMELIE GEDAHL, Mantorps RyttarnaDREAM OF DONAU 071.00
14 EMELIE ÖVERLIEN, Mjölby RKEL LOTUS 276.40
14 KAROLINA SCHIÖLD, Örebro RyttarteamSESSAN (SWB) 275.90
14 ANNIKA STRÖMBERG, Alkvetterns RSABERLOUR LARRIKIN 275.20
17 MARIA KARLSSON, Västerås RSLIQUER Q 459.90
17 EMELIE KARLBERGPIRAT 471.00
17 JENNY GRAHN, Kumla RKPATRON TAP 464.80
17 MARIA KARLSSON, Västerås RSWENDEE (SWB) 467.30
17 MARIELLE CENTERFJORD, Ridklubben KilsbergsJASMINE 465.50
22 INGER ALGOTSON, Dyltabruk RFALBERT 572.90
23 MARIE CEDERSKÄR, Örebro RyttarteamUNA MAS 987.60
24 REGINA FALLBERG, Viby Rid och KSOLI 1262.50
25 JENNIFER KRAUSE, Viby Rid och KSAZORA (SWB) 1891.70
26 LENA BRIKELL, Örebro FRKESCOBAR E 22110.90
27 LISA GULLBERG, Karlskoga RKGHAZALIAUte
27 IDA STRID ANDERSSON, Christinehamns RKQUADRAT (SWB)Ute

     RS-pro/HTML 02-03